1. Avaleht
  2. Võimalused ja kasutamine
  3. Välismaal vaatamine
  1. Avaleht
  2. Lihtne
  3. Välismaal vaatamine

Välismaal vaatamine

Kui soovid vaadata Go3 sisu välismaal, siis pead eelnevalt kinnitama enda elukohariigi, selle toiminguga eemaldatakse sinu kontolt geoblokeering. Seda saab teha kergesti konto seadete alt, kui logid enda kontole sisse läbi brauseri.

Ainus toiming, mille pead tegema, on enda Eesti mobiilinumbri sidumine Go3 kontoga.

Kui kaua aega kulub minu elukohariigi kinnitamiseks?
Kui kinnitad enda elukohariigi, siis eemaldatakse sinu kontolt asukohapiirang teenuse kasutamiseks Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna riikides. Enamasti toimub see sekundite jooksul, kuid mitte hiljem kui 10 minuti pärast.

Kui peaks juhtuma, et SMS ei saabu ka peale 10 minutit, siis palun saada meile enda Go3 kasutajanimi (e-mail või mobiilinumber) ning lisa kinnitamiseks sisestatud number ja kellaaeg, mil viimati seda teha proovisid info@go3.tv
Miks pean lisama/kinnitama enda mobiilinumbri?
Kogu meie pakutav sisu on legaalne ning loodud olema kättesaadav Baltikumi kodanikele. Et saaksime sulle näidata just enda riigi sisu (Eesti sisu eestlastele, Läti sisu lätlastele, Leedu sisu leedulastele) peame olema kindlad, millisele sisule peaksid ligi pääsema.

Me ei kogu isikuandmeid, mille abil saaksime sinu kodakondsust tuvastada, seega on sinu kohaliku mobiilinumbri lisamine meie jaoks ainus võimalus teha kindlaks, et sinu jaoks peab olema tagatud ligipääs sisule ka väljaspool riiki viibides.
Miks ma ei näe telefoninumbri lisamise võimalust?
– proovid lisada numbrit teleri või nutiseadme äpi kaudu, kus see pole võimalik. Palun logi enda kontole sisse läbi brauseri, seal saad numbri lisada.
– oled liitunud Go3 teenusega läbi meie partneri. Meie partnerite puhul ei ole elukohariigi kinnitamine vajalik, kuna sel juhul on see juba tehtud läbi meie partneri teenuste
Millistes riikides saan Go3 sisu vaadata?
Euroopa Liidu riikides:

Austria, Belgia, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Läti, Leedu, Luxemburg, Malta, Holland, Poola, Portugal, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania ja Rootsi.

Euroopa Majanduspiirkonna riikides:

Island, Liechtenstein ja Norra.
Kas saan hiljem mobiilinumbrit vahetada?
Jah! Seda saad teha igal hetkel, lihtsalt logi brauseri kaudu enda kontole sisse ning sisesta uus number.
Miks ei saa Go3 teenust ÜKs kasutada?
Brexiti (Ühendkuningriigi lahkumine Euroopa Liidust ja Euroopa Majanduspiirkonnast) tõttu ei kehti enam Ühendkuningriigi ja Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) vahel reisides EL kaasaskantavuse määrus (mis lubab Sul vaadata EMP-s ajutiselt reisides sama sisu, mida koduriigis).

Määrus on Ühendkuningriigis tühistatud ja seetõttu ei ole uue generatsiooni teleteenus Go3 enam ÜK territooriumil kättesaadav hiljemalt 15.03.2021.

Rohkem infot leiad siit – https://abi.go3.tv/article/uk/

Juhend mobiilinumbri lisamiseks

1. Vali ekraani ülemisest paremast nurgas MINU KONTO

2. Tellimuse välja paremas ääres vali “lisa number” või “telefoninumbri muutmine”3. Uues avanenud aknas sisesta mobiilinumber (riigikood on juba olemas) ja parool.

Vajuta “salvesta”4. Mõne hetke jooksul saadetakse sulle SMSiga ajutine PIN kood. Palun sisesta PIN kood ning vajuta uuesti “salvesta”

Kui number on edukalt lisatud, siis näed ka vastavat teavitust

Ja ongi kõik! Nüüd saad Go3 sisu nautida kõigis Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna riikides!

Kirjaveast teatamiseks vali tekst ning vajuta CTRL+Enter

Kas juhend oli kasulik?

Sarnased teemad

Kas vajad abi?
Ei leia otsitud vastust?
Kontakt

Kirjaveast teatamine

Järgnev tekst edastatakse parandamiseks: