1. Avaleht
  2. Teave Go3 kohta
  3. Olümpiamängud discovery+ kanalitel

Olümpiamängud discovery+ kanalitel

Discovery+ paketi kasutajad saavad käesoleva aasta Olümpiamängudest unustamatu kogemuse. Esmakordselt edastatakse kõiki spordialasid eraldi ülekannetena. Eksklusiivselt saavad kaetud iga Olümpia minut, iga võistleja ning iga spordiala!

Mis on discovery+?
See on igapäevaelu meelelahutuse kodu! Mis iganes sulle huvi pakub, siis leiad selle siit. Põnevuseotsijatest krimilugudeni, õlinäppudest toidunautlejateni, koduparandajatest loodusearmastajateni. Tuhanded tunnid dokumentaale, sarju ja saateid.

discovery+ sisaldab 9 telekanalit:

Eurosport 1
Eurosport 2
Discovery Channel
TLC
Investigation Discovery
Food Network
Travel Channel
Animal Planet
HGTV (Home&Garden TV)
Millised discovery+ kanalid näitavad Olümpiamänge?
Olümpiamänge edastatakse mõlemal Eurosport kanalil.

Lisaks on discovery+ poolt avatud ka eraldi Olümpiamängude sektsioon (23.07-8.08), mille kaudu pääsed 52 eraldi striimi* kaudu ligi absouutselt kõigele Tokyos toimuvale. Kõik sündmused on lisatud sellesse sektsiooni eraldi nupukestena, mida on võimalik vaadata otse ja ka järele (7 päeva jooksul).

*Teatud funktsioonid nagu eraldi striimid Tokyo Olümpiamängude sisule ei ole saadaval Samsungi teleritele, mille Tizeni versiooniks on 2.4.0 või vanem (sellised telerid on toodetud 2016. aastal või varem). Sellest hoolimata on võimalik Olümpiamängude ülekandeid vaadata lineaarkanalitel Eurosport 1 ja Eurosport 2.
Kuidas saan vaadata discovery+ sisu?
Kui oled tellinud Go3 kõik hinnas paketi alates 1.06.2021, siis ära muretse, discovery+ sisu on sinu paketiga juba nähtav.

Kui mitte, siis saad alati enda paketti vahetada või tellida juurde discovery+ lisapaketi, seda saab teha siin https://go3.tv/subscriber/plan/
Mis keeles on Olümpiamängude ülekanded?
Kogu discovery+ poolt üle kantav Olümpiamängude sisu on kättesaadav inglise ja vene keeles.
Kas ainus võimalus Olümpiamänge näha ongi tellida discovery+?
Osa Olümpiamängudest on nähtav ka kohalikel kanalitel – Kanal 2 ja Kanal 12. Need kanalid sisalduvad järgnevates pakettides – kõik hinnas, TV ja filmid, TV ja sport, TV.

Täpsema info kanalite poolt edastatavate ülekannete kohta leiad saatekavast.

Kirjaveast teatamiseks vali tekst ning vajuta CTRL+Enter

Kas juhend oli kasulik?

Sarnased teemad

Kas vajad abi?
Ei leia otsitud vastust?
Kontakt

Kirjaveast teatamine

Järgnev tekst edastatakse parandamiseks: